Mateřská škola Třebovice

Mateřská škola Třebovice je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je stejně jako v případě základní školy obec Třebovice.

Jejím hlavním cílem je poskytovat kvalitní předškolní vzdělávání dětem předškolního věku na základě rozhodnutí o přijetí, které náleží výhradně řediteli školy.

Provoz Mateřské školy Třebovice

Mateřská škola Třebovice je k dispozici dětem a rodičům každý všední den od 6:00 do 16:00.

5 důvodů, proč přihlásit své dítě k nám

• Profesionální tým - nebudeme se tajit tím, že výběr pedagogů nám trval několik let. Nesmířili jsme se jen tak s někým, chtěli jsme v našem týmu opravdové profesionály, kteří mají svou práci rádi a děti je budou milovat. Dlouhé hledání stálo za to. Našli jsme skvělé pedagogy, kterým bychom se nebáli svěřit ani vlastní děti.
  • Skvělé zázemí - neustále se snažíme zlepšovat prostředí, ve kterém vaše děti tráví tolik času. Díky našim báječným sponzorům a přátelům se nám to daří. Kompletně jsme zrekonstruovali interiér mateřské školky a ještě nám zbylo na nové hračky a výukové předměty.
  • Pestrý jídelníček a kvalitní suroviny jsou základem našeho stravování
  • Příprava do školy - když děti opouští naši mateřskou školu, nemají problém se samostatně obléci, najíst či se zabavit. Nastupují do první třídy jako rozumní a velcí školáci, kteří svůj první rok ve škole s přehledem zvládnou.

Sluníčka a Dráčci, těší nás!

Mateřská škola Třebovice je rozdělena na dvě oddělení - Sluníčka a Dráčci. Oddělení Sluníček je určeno dětem od dvou do pěti let, Dráčky navštěvují předškoláci ve věu pěti až šesti let.

Sluníčka i Dráčci se stravují u své vlastní paní kuchařky přímo v budově Mateřské školy.

Přijďte se k nám podívat a uvidíte, že se vám u nás bude líbit!