Mateřská škola Třebovice

Mateřská škola Třebovice je příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je stejně jako v případě základní školy obec Třebovice.

Jejím hlavním cílem je poskytovat kvalitní předškolní vzdělávání dětem předškolního věku na základě rozhodnutí o přijetí, které náleží výhradně řediteli školy.

Provoz Mateřské školy Třebovice

Mateřská škola Třebovice je k dispozici dětem a rodičům každý všední den od 6:00 do 16:00.

5 důvodů, proč přihlásit své dítě k nám

• Profesionální tým - nebudeme se tajit tím, že výběr pedagogů nám trval několik let. Nesmířili jsme se jen tak s někým, chtěli jsme v našem týmu opravdové profesionály, kteří mají svou práci rádi a děti je budou milovat. Dlouhé hledání stálo za to. Našli jsme skvělé pedagogy, kterým bychom se nebáli svěřit ani vlastní děti.
  • Skvělé zázemí - neustále se snažíme zlepšovat prostředí, ve kterém vaše děti tráví tolik času. Díky našim báječným sponzorům a přátelům se nám to daří. Kompletně jsme zrekonstruovali interiér mateřské školky a ještě nám zbylo na nové hračky a výukové předměty.
  • Pestrý jídelníček a kvalitní suroviny jsou základem našeho stravováníSpokojená bříška - velice rádi se chlubíme našimi skvělými kuchařkami, které se denně starají o všechny malé jedlíky. Jídelníček sestavujeme pečlivě s naším týmem odborníků na výživu, aby se děti stravovaly zdravě a jídla byla co nejpestřejší.
  • Ukážeme vám, co umíme - naši malí předškoláci jsou téměř od začátku školního roku zapojeni do většiny aktivit, kterých se účastní jejich starší kolegové. Malé děti ve školce nacvičují společná vystoupení, která jsou součástí kulturních akcí v obci Třebovice.
  • Příprava do školy - když děti opouští naši mateřskou školu, nemají problém se samostatně obléci, najíst či se zabavit. Nastupují do první třídy jako rozumní a velcí školáci, kteří svůj první rok ve škole s přehledem zvládnou.

Sluníčka a Dráčci, těší nás!

Mateřská škola Třebovice je rozdělena na dvě oddělení - Sluníčka a Dráčci. Oddělení Sluníček je určeno dětem od dvou do pěti let, Dráčky navštěvují předškoláci ve věu pěti až šesti let.

Oddělení Sluníček má své stále zázemí v budově Mateřské školy u nádraží, Dráčci sídlí společně se školáky v budově Základní školy Třebovice naproti obecnímu úřadu.

Stravování v Mateřské škole Třebovice

Sluníčka se stravují u své vlastní paní kuchařky přímo v budově Mateřské školy. Oddělení Dráčků má k dispozici kuchyni pana Dejdara, která sídlí v budově školy. Jedná se o tzv. náhradní stravování.

Od začátku školního roku 2015/2016 je nutné poplatek za obědy uhradit přímo panu Dejdarovi. Platba již neprobíhá přes Základní školu Třebovice. Částka za stravné zůstává na 32 Kč za den.

Přijďte se k nám podívat a uvidíte, že se vám u nás bude líbit!