Přednáška Moderní formy výuky MŠ a ZŠ Třebovice

29.03.2017 07:28

 

Vážení rodiče,

 

rádi bychom Vás tímto pozvali na přednášku Mgr. Martiny Jelínkové, která se bude konat 18. 4. 2017 od 15. 30 do 17. 30 v prostorách Mateřské školy a Základní školy Třebovice. Přednáška je určena pro rodiče dětí všech věkových kategorií a je financována z projektu Moderní formy výuky MŠ a ZŠ Třebovice.

Specializací Mgr. Jelínkové je speciální pedagogika a logopedická péče. Dozvíte se, co by Vaše dítě mělo umět při nástupu do školy, jaké problémy mohou vzniknout při přechodu do školního režimu, jak se můžete vyhnout selhávání dítěte při výuce, jak s ním pracovat, pokud k takové situaci dojde, apod.

Součástí přednášky bude seznámení s alternativními metodami, které se v dnešní době využívají v léčbě různých psychických problémů dětí i dospělých.

EFT terapie

EFT terapie je poměrně nová alternativní metoda léčby, která si klade za cíl harmonizovat lidský organismus. EFT je zkratka anglických slov Emotional Freedom Techniques, což lze přeložit jako techniky osvobození emocí. Tato metoda v sobě snoubí psychologické poznatky a znalosti energetických drah v těle, tzv. meridiánů. EFT terapie vychází z teorie, že psychická rovnováha má výrazný vliv na kvalitu našeho psychického, ale také fyzického života. Součástí terapie je stimulace určitých, energetických bodů, poklepem konečky prstů. Pomocí terapie EFT je možné nalézt a vyřešit emocionální bloky nebo negativní přesvědčení, které mohou být příčinou nejrůznějších potíží. Pomocí této metody lze úspěšně a rychle vyřešit i poměrně těžké a dlouhotrvající potíže. Pokud byste rádi tuto terapii vyzkoušeli, je důležité se svěřit do rukou profesionálovi, který vlastní potřebné certifikáty a oprávnění.

Těšíme se na Vás.


Kontakt

Mateřská škola a Základní škola Třebovice
Třebovice 214
561 24

Tel. ZŠ: +420 464 600 676
Tel. MŠ: +420 464 600 674
Mob.: +420 603 816 670
E-mail:


© 2021, MŠ a ZŠ Třebovice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑