Opatření pro školní rok

27.08.2020 19:14

  • nevyžadujeme žádná prohlášení, pouze děti trpící chronickými potížemi vykazujícími podobnost s covid-19 (rýma, kašel apod.), musí přinést potvrzení svého lékaře, že se nejedná o infekční onemocnění (stačí jednou za školní rok)
  • dodržujeme hygienická pravidla, zvláštní standard úklidu, používáme dezinfekci, minimalizujeme kontakty mimo školu
  • zákonní zástupci vcházejí budovy pouze za účelem jednání s pedagogy nebo vedením školy, platí zákaz vstupu cizích osob (výjimka platí pro rodiče žáků první třídy po dobu dvou týdnů od zahájení školní docházky, vstup pouze s rouškou).
  • roušky budou povinné jen tehdy, pokud zde nastane druhý – oranžový stupeň rizika na takzvaném semaforu
  • omezíme účast našich žáků na kulturních akcích a soutěžích všeho druhu
  • škola zahájí distanční vzdělávání pouze v rámci protiepidemických opatření, distanční vzdělávání je pro žáky povinné. Při neúčasti žáka, je zákonný zástupce povinen absenci omluvit podle školního řádu. Výsledky distančního vzdělávání podléhají běžné klasifikaci a hodnocení. Vyučující uplatňují formativní hodnocení.

Kontakt

Mateřská škola a Základní škola Třebovice
Třebovice 214
561 24

Tel. ZŠ: +420 464 600 676
Tel. MŠ: +420 464 600 674
Mob.: +420 603 816 670
E-mail:


© 2020, MŠ a ZŠ Třebovice – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑