Opatření pro školní rok

27.08.2020 19:14

• nevyžadujeme žádná prohlášení, pouze děti trpící chronickými potížemi vykazujícími podobnost s covid-19 (rýma, kašel apod.), musí přinést potvrzení svého lékaře, že se nejedná o infekční onemocnění (stačí jednou za školní rok)
  • dodržujeme hygienická pravidla, zvláštní standard úklidu, používáme dezinfekci, minimalizujeme kontakty mimo školu
  • zákonní zástupci vcházejí budovy pouze za účelem jednání s pedagogy nebo vedením školy, platí zákaz vstupu cizích osob (výjimka platí pro rodiče žáků první třídy po dobu dvou týdnů od zahájení školní docházky, vstup pouze s rouškou).
  • roušky budou povinné jen tehdy, pokud zde nastane druhý – oranžový stupeň rizika na takzvaném semaforu
  • omezíme účast našich žáků na kulturních akcích a soutěžích všeho druhu
  • škola zahájí distanční vzdělávání pouze v rámci protiepidemických opatření, distanční vzdělávání je pro žáky povinné. Při neúčasti žáka, je zákonný zástupce povinen absenci omluvit podle školního řádu. Výsledky distančního vzdělávání podléhají běžné klasifikaci a hodnocení. Vyučující uplatňují formativní hodnocení.